Přeprava

Doprava zdarma v rámci EU

Pokud v procesu objednávky zvolíte standardní dopravu, obdržíte svou objednávku po přijetí platby bez poplatků za dopravu. Kromě dopravy zdarma nabízíme dopravu po celém světě. O nákladech vzniklých v průběhu objednávky budete informováni.

 

Samosběrné místo

Kromě doručení je možný také osobní odběr na následující adrese: Wahdat Trading GmbH, Am Sandtorkai 25, 20457 Hamburg. Ujistěte se prosím, že je koberec v popisu článku označen jako dostupný na místě.

 

Přeprava Švýcarsko & Norsko

Doprava do Švýcarska a Norska je netto. Daně a cla vám budou účtovány poskytovatelem přepravních služeb. V případě možného vrácení je zpětná přeprava rovněž zdarma. Před zadáním objednávky se prosím obraťte na místní celní úřad ohledně cla a DPH.

 

Poškození při přepravě

V případě viditelného poškození zboží při přepravě nahlaste tuto skutečnost přímo přepravní společnosti při převzetí zboží a zdokumentujte ji fotografiemi. V případě poškození při přepravě, které se projeví až později, nahlaste toto poškození s příslušnými fotografiemi poskytovateli přepravních služeb. Neváhejte se na nás obrátit i v těchto případech.

Naposledy prohlíženo
Rugway Store

Potřebujete poradit?

Navštivte nás v hamburské čtvrti Speicherstadt!

nebo zavolejte:

+49 (0) 40 36 90 19 42
Trusted Shops
Bezpečné nakupování díky certifikátu Trusted Shops
SSL
Vaše data jsou u nás v bezpečí a jsou přenášena šifrovaně pomocí protokolu SSL.
Carefair
Ověřený původ našich výrobků - jsme členy Care & Fair